Hakkımızda - Best Enerji Yönetimi

BEST Enerji Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri;

Binalarda Enerji Verimliliğine odaklanmış ve tüm Türkiye’de faaliyetlerini yürüten Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Enerji Verimliliği Danışmanlığı şirketidir. BEST ismi, İngilizcede “En İyi” anlamına gelmesi ile birlikte, aynı zamanda “Binalarda Enerji Sistemleri ve Teknolojileri” cümlesinin ilk harflerini almaktadır.

Çalışmalarımız kapsamında; Konutlarda, Ticari Binalarda (Otel, AVM, Hastane, İş Merkezi, Plaza vb.), Kamu Binalarında ve Endüstriyel Tesislerde Enerji Verimliliği faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Konusunda uzman personelimizle, müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet vererek enerjide azami verim sağlamayı amaçlamaktayız. Yaptığımız her faaliyette en iyisini yapmayı ve sektörümüzün en iyisi olmayı hedefliyoruz.

 

Hizmet Faaliyetlerimiz;

Problem retrieving data from Twitter

HAKKIMIZDA

BEST Enerji, Binalarda Enerji Verimliliğine odaklanmış ve tüm Türkiye’de faaliyetlerini yürüten Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Enerji Verimliliği Danışmanlığı şirketidir.

BEST ismi, İngilizce’de “En İyi” anlamına gelmesi ile birlikte, aynı zamanda “Binalarda Enerji verimliliği Sistemleri ve Teknolojileri” cümlesinin ilk harflerini almaktadır.

Search