Skip to main content

Enerji Tasarrufu Haftası Kutlandı

Best Enerji

Her sene Ocak ayının 2. Haftasına denk gelen Enerji Verimliliği Haftası yurt genelinde yerel belediyelerin, okulların ve şirketlerin düzenlediği etkinliklerle kutlandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından 1981 yılından beri kutlanmakta olan Enerji verimliliği haftası bu yıl 11-18 Ocak tarihleri arasında çeşitli belediyelerin etkinlikler düzenlemesine vesile oldu. Tasarrufa yönelik bilinçlendirme etkinlikleri düzenlemelerine okulla ve bazı şirketler de katıldı.

Enerji verimliliği haftası kapsamında müşterilerini bilgilendirme ve yasal yükümlülüklerini gündeme getirme maksadıyla toplantı ve ziyaretler gerçekleştiren BEST Enerji yönetimi, mevcut hizmet alanlarına yeni hizmeti enerji.pro enerji izleme sistemlerini de dahil etti.

Özellikle danışmanlığını üstlendiği otel, alışveriş merkezi, hastane, iş merkezi, bankalar ve enerji tüketimini izlemek-yönetmek isteyen firmaların karşılaştığı sorunlara alternatif çözümler sunan enerji izleme hizmetinin teknik detaylarını e posta ve sosyal medya aracılığıyla paylaştı.

Sürdürülebilirlik açısından en ucuz enerjinin verimli kullanılan enerji olduğu gerçeğinden yola çıkarak 6 yıldır enerji verimliliği hizmetlerine aralıksız devam eden BEST Enerji yönetimi, enerji tasarrufu haftası nedeniyle yaptığı çalışmalara ilişkin bir basın bülteni yayınladı. Best enerji yönetimi olarak, enerji verimliliği konusunun bir haftayla sınırlı kalmaması ve konuyla ilgili farkındalığın artması için yandaki sohbet bölümümüzden konu ile ilgili sorularınızı yanıtlamaya devam ediyoruz.

No Comments yet!

Your Email address will not be published.