Blog

Aralık 21, 2019 9:38 am

Written by

Enerji Kimlik Belgesi Bayiliği

Enerji Kimlik Belgesi Bayilik

efficient livingEnerji Kimlik Belgesi 1 Ocak 2020 itibariyle alım-satım ve kiralama işlemlerinde zorunlu olmuştur. 2011 yılından beri iskan aşamasında yeni binaların Enerji Kimlik Belgesi alma zorunluluğu vardır.

2011 yılından beri yaklaşık 250 bin mevcut bina, 850 bin yeni bina Enerji Kimlik Belgesi almıştır. Halihazırda Enerji Kimlik Belgesi alması gereken bina sayısı 10 milyon adet civarındadır.

Firmamız Enerji Kimlik Belgesi satış faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla çeşitli bölgelerde “Çözüm Ortaklığı” ve “Satış Temsilciliği” anlaşmaları yapmaktadır. Firmamızla çözüm ortaklığı yada satış temsilciliği anlaşması yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çözüm Ortaklığı ve Satış Temsilciliği detayları için bizi arayınız.

Tags:

Problem retrieving data from Twitter

HAKKIMIZDA

BEST Enerji, Binalarda Enerji Verimliliğine odaklanmış ve tüm Türkiye’de faaliyetlerini yürüten Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Enerji Verimliliği Danışmanlığı şirketidir.

BEST ismi, İngilizce’de “En İyi” anlamına gelmesi ile birlikte, aynı zamanda “Binalarda Enerji verimliliği Sistemleri ve Teknolojileri” cümlesinin ilk harflerini almaktadır.

Search